‎ניו קאר ליס - New car lease‎

חברות מימון רכב

רכישת רכב היא הוצאה בלתי מבוטלת – פעמים רבות זו גם הנאה גדולה, שיפור באיכות החיים, הזדמנויות חדשות, אך כל זה מתאפשר רק כאשר יש פתרונות מימון המותאמים ביותר לצרכים של בעל הרכב הטרי. אפשרויות המימון השונות מעניקות רמות שונות של מימון (מ-75 ועד 100 אחוז) ונבדלות זו מזו גם במספר התשלומים. עם זאת, הדרישה החשובה ביותר של מימון רכב הוא 100% מימון היא לדעת בוודאות למה אתם נכנסים.

מה הקשיים האפשריים עם כל מימון רכב?

מימון לרכב, מאה אחוז מימוןניתן למצוא מספר ספקים בתחום מימון הרכב, כאשר הראשונים והמובילים בהם הם הבנקים המרכזיים בישראל. בנוסף, פועלות מספר חברות חוץ בנקאיות המשיגות מימון ממקורות שונים, לרבות קרנות שונות, חלוקה לתשלומים, ריבית והצמדה וכן הלאה. הקושי העיקרי בכל שיטות המימון הללו הוא האותיות הקטנה. לדוגמא, ריבית קבועה וריבית בהצמדה עשויות להיות סכומים שונים לגמרי, לטוב ולרע. מדובר בגורמים שיש לקחת בחשבון. גורם חשוב מאוד נוסף של מימון לרכב 100% מימון הוא העובדה הפשוטה שברוב המקרים מצב זה אומר שהרכב אינוו שייך ללווה אלא לגורם המממן בלבד, וזוהי בעיה מבחינת רוכשים רבים. עד כה, פעמים רבות הרוכשים אינם רואים ברירה אחרת, אך עכשיוו המצב השתנה.

מהו מימון רכב? - רק 100% הוא מימון אמיתי

כאמור, על מנת למצוא את המימון המשתלם ביותר בזמן קניית רכב חדש, יש לשים לב לפרטים הקטנים של המימון שעשויים להפוך לנטל בשנים הבאות. לדוגמא, עלייה משמעותית בסכומי התשלומים, אובדן של ערך הרכב, חוסר אפשרות לרכוש אותו בתום תקופת התשלומים, סטאטוס של בעלים לרכב יד שניה ועוד. כל הפרטים האלה אינם עובדים לטובת הקונה, ולכן יש למצוא מימון רכב עם 100% מימון שלא יגרום לכם לקבל רקק את האפשרות "לשכור" את הרכב. מימון איכותי מאפשר גמישות בתשלומים, גם אפשרות לרכוש את הרכב בסוף התקופה ועוד הזדמנויותת חשובות רבות.

מימון מקצועי לרכב

נושא חשוב נוסף בתחום מימון רכב היא האפשרות לפנות לגורם המתמחה באופן ספציפי בתחום הרכב (זאת בניגוד לבנקים הגדולים, למשל), מה שיעניק למשתמש חופש פעילות הרבה יותר נרחב ושליטה רבה יותר על הנכס שלו. מימון לרכב 100% מימון אינו דורש שעבוד לגורםם המממן. כמו כן, חשוב מאוד לשים לב האם יש קנסות יציאה מהפוליסה, משום שכל דבר עשוי להשתנות תוך שנתיים או שלוש (בהתאם לכמות התשלומים החודשיים), וכל אדם צריך לקבל את האפשרות לסיים את ההיקשרות ללא עונש. כל אלה מהווים גורמים חלומיים לקבלת מימון מלא, אך באמצעות השירות המעולה של חברת ניו קאר ליס ניתן ליהנות מכל היתרונות האלה באופן חופשי כחלק מחבילת השירות. חברת ניו קאר ליס באה לשנות את חוקי המשחק בשוק הליסינג ולהעניק ללקוחותיה את התנאים הטובים ביותר.

מספר מדרגים:34 דירוג ממוצע:4.0
דירוג:

קבע פגישה