‎ניו קאר ליס - New car lease‎

חשיבות הטיפול במוסך מורשה לאחר רכישת רכב חדש

כיום, עומדות לרשות כל אחד ואחת מאיתנו, מגוון רחב של אפשרויות לרכישת רכב חדש מה-"ניילונים" ו/או משוק הרכבים יד שנייה. כך או אחרת, רכישת רכב חדש הינה פעולה אותה מומלץ ליישם לאחר שבחנתם את כל עלויות האחזקה הנלוות, לרבות, ביטוחי רכב, הוצאות דלק, הוצאות בלאי והוצאות טיפול רכב.

הדרך האופטימאלית ביותר לשמירה על רכבכם החדש (בין אם מדובר ברכב מהניילונים ובין אם מדובר ברכב יד שנייה) היא במסגרת טיפול תקופתי ו/או טיפול רכב שאינו סובל דיחוי באחת מאותם מוסכים המורשים לטפל בסוג הרכב אותו רכשתם, לדוגמא: במידה ורכשתם רכב מסוג מאזדה, הקפידו לטפל ברכבכם אך ורק באמצעות מוסך מורשה מאזדה. הטיפול במוסכים המורשים יבטיח לכם פעולות טיפול ברכבכם בהתאם להוראות יצרן ובמידת הצורך יוחלפו בו אך ורק חלקי חילוף מקוריים של יצרן הרכב.

פרמטרים שונים לרכישת רכב חדש

במידה וגם אתם מתלבטים בנוגע לזהות רכבכם החדש אותו אתם עתידים לרכוש, אנו ממליצים לאפיין את זהות הרכב (סוג ודגם) בהתאם לכל אחד מהפרמטרים הבאים:

  • בדקו מהם צרכי הנסיעה היומיומיים שלכם והתאימו את סוג הרכב בהתאם לכך: רכב משפחתי 5 או 7 מקומות, רכב משפחתי מרווח או קטן, רכבי מיני, רכבי שטח עירוניים וכדומה.

  • בדקו מהם עלויות האחזקה הנלוות – כולל עלויות ביטוח (חובה, מקיף וצד ג'), עלויות אגרת רישוי (טסט שנתי), צריכת דלק, טיפולי מוסך תקופתיים כגון טיפול 10 ו-15 אלף, טיפולי החלפת רצועת טיימינג (אחת לכמה קילומטרים וכו).

  • בדקו מה היא מסגרת התקציב העומדת לרשותכם לצרכי רכישת הרכש ומהן אפשרויות המימון השונות המוצעות לכם ובהתאם ליכולות ההחזר החודשיות שלכם התחייבו לעסקאות המימון השונות.

  • במידה ואתם רוכשים רכב יד שנייה בדקו היטב את "יומן" טיפולי המוסך ובדקו האם הוא טופל באופן רציף וקבוע במוסכים מורשים. כמו כן, אנו ממליצים לכם לקיים בדיקת רכב מקיפה לפני רכישה בכל אותם מוסכי רכב העוסקים בנושא ולהיוועץ עם בודקי הרכב בנוגע לכדאיות הרכישה בהתאם למחיר הרכישה הנדרש מכם.

לסיכום, רכישת רכב חדש מחייבת אתכם לבחון היטב את צרכי הנסיעה היומיומיים שלכם ובהתאם לעלויות האחזקה השוטפות לבחור ברכב הנכון והאופטימאלי ביותר עבורכם גם מבחינת הביצועים וגם בהיבט הכלכלי. כמו  כן, אנו ממליצים לכם להקפיד על טיפולים לרכב אך ורק באמצעות מוסכים מורשים המאפשרים לכם ליהנות מטיפולי רכב בהתאם להוראות יצרן.

 
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

קבע פגישה

OT Web Design