‎ניו קאר ליס - New car lease‎

מבצעי רכב שאסור לכם לפספס

מבצעי רכב על הרכבים שאתם רוצים

אז אתם מחפשים מבצעים על רכבים חדשים, אך מה שווה המבצע אם הוא לא עבור הרכב שמתאים עבורכם? בגלל זה אנחנו מציעים מגוון מבצעים על מגוון רחב של קטגוריות רכב, על מנת שכל אחד יוכל למצוא את הרכב המתאים עבורו ויהנה ממבצע מדהים.
אז מה אתם צריכים? 

רכב משפחתי או רכב מנהלים 
ג'יפים או רכב מסחרי
רכב מיני או רכב סטיישן

כמו שאתם רואים, המבצעים חלים על מגוון רחב של קטגוריות.
למעשה המבצעים שלנו אינם חלים רק על קטגוריה אחת כך שאתם לא צריכים להתפשר, התייעצו איתנו איזה רכב אתם צריכים ונתאים לכם את המבצע המתאים.
כמובן שהמחיר המעולה מגיע בדרך המתאימה ביותר לקניית רכב חדש - על ידי לקיחת הרכב לנסיעת מבחן. למרות שאפשר למצוא ברשת לא מעט מבחני דרך והמלצות, אין כמו לקחת את הרכב לנסיעת מבחן ולהבין אם אנחנו אוהבים אותו ואם הוא מתאים לצרכים שלנו. תתפלאו שהרבה פעמים מה שטוב לאחר לא בהכרח טוב לכם ורכב שראיתם עליו ביקורות מעולות יכול להתגלות כאכן מעולה - אבל לא מתאים לכם.

כשאתם משלבים חווית רכישה איכותית ואמיתית עם מבצעים שיורידו לכם אלפי שקלים ממחיר הרכב ללא מבצע, אין ספק שאתם יוצאים מרוצים - וכשאתם מרוצים, אנחנו עוד יותר מרוצים וזו הסיבה שאנחנו מעדיפים לעשות מבצעים מהפכניים שאולי מורידים לנו מהרווח אך מעלים לכם את החיוך לפנים.

איך למצוא מבצעי רכב?

סוכניות הרכב שהכי משתלם לקנות מהן

כשאתם מחפשים רכב חדש אין ספק שתתקלו בלא מעט סוכנויות רכב שמציעות לכם תוכניות כאלו ואחרות לרכישת רכב. אך בבדיקה קצרה אתם תראו שמחירי הרכבים יכולים להיות שונים מאוד מסוכנות לסוכנות כך שחשוב מאוד לעשות בדיקה מעמיקה מאיפה לקנות את הרכב הבא שלכם. בניו קאר ליס אתם תקבלו את השירות הטוב ביותר יחד עם מבצעי רכב, מכל הלב. אנחנו יודעים שרכישת רכב חדש היא הליך מרגש ומשמעותי ואנחנו מציעים לכם ליווי יד ביד עם המומחים שלנו על מנת שתקנו את הרכב המושלם בשבילכם במחיר שלא תקבלו בשום מקום אחר. 

רכב חדש קונים בניו קאר ליס

תנאי תשלום נוחים לקניית רכב חדש

מבצעי רכב מאפשרים לנו לקנות רכב חדש במציאות כלכלית לא קלה ומקלים על כל התהליך והופכים אותו לאפשרי. מבצעי רכב יכולים להגיע לחסכון של אלפים מהמחיר המקורי, חסכון משמעותי שיכול לאפשר לכם להשקיע בדברים ההכרחיים האחרים שקשורים לרכישת רכב חדש - ביטוח, רשיון ואגרות שעולות עוד אלפי שקלים. אז לא רק שאתם קונים רכב במחיר מעולה גם נשאר לכם כסף להשקיע בדברים ההכרחיים שבאים יד ביד עם רכישת רכב חדש.

ניו קאר ליס – הלקוח במקום הראשון

כאמור - אנחנו אוהבים להשקיע בלקוחות שלנו.
אתם מחפשים רכב חדש? כדאי להם לבוא ולהתייעץ איתנו, להקשיב ולבדוק מה אנו מציעים. תנאי המימון שלנו הם מהטובים בשוק עם 100 אחוז מימון ללא שקל מקדמה. מבצעי הרכב שלנו יקרבו אותכם קרוב לחלום - לקנות את הרכב שאתם הכי רוצים. כן, ניו קאר ליס מקרבת אליכם את החלום עכשיו מתמיד עם חסכון של עד אלפי שקלים לעומת מקומות אחרים והכי חשוב - רכב חדש ואיכותי מהיבואן. 

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:4
דירוג:

קבע פגישה