‎ניו קאר ליס - New car lease‎

מה אתם צריכים לדעת על מימון רכב

אם יש משהו שכולנו לא יכולים בלעדיו בעולם המודרני שבו אנחנו חיים זה רכב פרטי. אומנם זה נכון שיש אנשים שמקבלים רכב מהעבודה, אך לא אצל כולנו זה כך, יש גם אנשים שעובדים בצורה פרטית ומנהלים עסקים קטנים. לכן ברור מדוע גם אתם תוהים איך לפתור את הסוגיה הזאת בצורה הטובה ביותר, כי מי מאיתנו באמת היה רוצה להוציא ככה סתם את הסכום שצריך מהבנק כדי לקנות לעצמו רכב משפחתי חדש? אם גם אתם רוצים להחליף את המכונית הישנה, הרי שמעניין אתכם הנושא של מימון לרכב חדש ועל כך המאמר שלפניכם.

 

אילו שיטת מימון קיימות?

כאשר מדברים על מימון לרכב חדש צריך לשים לב שיש מגוון רחב של אפשרויות, ולא לכל אחד מאיתנו תתאים בדיוק אותה שיטת מימון. באופן כללי ניתן לראות שהאופציות העיקריות הן:

  1. הלוואה מהבנק – מתאים לכם אם אתם יכולים להשיג תנאי החזר נוחים שתוכלו לעמוד בהם ללא קושי.
  2. ליסינג תפעולי – מתאים לכם אם אתם מנהלים עסק או חברה וזקוקים לצי של רכבים. במסגרת עסקה זו הרכב הוא החכירה למשך שלוש שנים בדרך כלל וכל התיקונים, הביטוחים והטיפולים הם על חשבון חברת הליסינג ובאחריותה.
  3. ליסינג מימוני/פרטי – מתאים לכם אם אתם רוצים לקנות רכב אחד פרטי ולא מעוניינים לשלם מראש את כל הסכום.
  4. שיטת המימון האמריקאית - בעצם הלקוח משלם רק עבור ירידת ערך הרכב, וזוכה בנסיעה ברכב חדש לכל החיים. שיטה זו הנמכרת ביותר בישראל כיום.

 

איך לבחור את שיטת המימון המתאימה לכם?

כמובן שככל שיש יותר שיטות מימון לרכב חדש כך אנחנו גם מרגישים מבולבלים יותר, כי מה אנחנו באמת מבינים בתחום הזה? אומנם זה נכון שאם תבחרו באופציות השונות של הלוואות מסוגים כאלה ואחרים, בסופו של דבר אתם תשלמו יותר על הרכב, אך התשלום יהיה הרבה יותר נוח. כלומר, אפילו אם יש לכם רק סכום התחלתי נמוך כרגע, זה עדיין לא אומר שלא תוכלו לנהוג על המכונית הכי חדשה ויקרה שיש. תוכלו לעשות זאת כיוון שתפרסו את התשלום לאורך שנים, וזה אומר שלא תצטרכו להכביד בבת אחת על חשבון הבנק שלכם, אז למה אתם מחכים?

 

איזה רכב כדאי לכם לרכוש?

מעבר לכך שאתם צריכים לבחור את השיטה המתאימה לכם ביותר עבור מימון לרכב חדש, אתם גם צריכים לבדוק איזה סוג של מכונית תרצו לרכוש. חשוב לדעת שיש הבדלים מהותיים לעיתים בין המכוניות השונות, אך יש גם מכוניות שאומנם עולות יותר אך העלות משתלמת. כלומר, אם תקנו מכונית היברידית למשל, תזכו להנחות שונות, ואם תקנו רכב שעובד על דיזל הרי שלאורך השנים השימוש בו יעלה לכם פחות. שווה להתעמק בכל הפרטים הללו ולבדוק, וגם לקחת את הרכב שמעניין אתכם לנסיעת מבחן כי זו הדרך היחידה שיש לכם להבין על איזה רכב תרצו לנהוג בשנים הקרובות.

צריכים ייעוץ? צרו קשר עוד היום עם יועצי הרכב שלנו במספר הטלפון 077-6707878 ונשמח לעזור לכם.

מספר מדרגים:5 דירוג ממוצע:5
דירוג:

קבע פגישה