‎ניו קאר ליס - New car lease‎

מה זה ליסינג פרטי - היתרונות והחסרונות

הרצון לנהוג על רכב חדש בכל יום לעבודה זה משהו שכולנו מרגישים אותו ולכן ברור מדוע גם אתם חושבים על האפשרות לקנות מכונית חדשה במקום הרכב הישן שלכם. מצד שני, כל מי שכבר יצא לו לקנות מכוניות בעבר יודע לומר שמדובר לרוב על הוצאה כלכלית שלא קל להתמודד איתה, ולכן ברור מדוע אתם תוהים איך תוכלו לעמוד בכך. כדאי לדעת שהיום קיימת אפשרות של מימון לרכב 100 אחוז, מה שאומר שאתם לא באמת חייבים שיהיה לכם הון התחלתי כדי לקנות רכב!

מה זה ליסינג פרטי והאם זה יוכל להתאים לכם?

בבואנו לנסות לברר מספר פרטים אודות האפשרות של מימון לרכב 100 אחוז, אנחנו רואים שיש לכך יתרונות רבים. עם זאת, הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת זה שלא כל סוכנות רכב מאפשרת לכם רכישה כזאת. ושנית, בסופו של דבר אתם תשלמו יותר על הרכב. מצד שני, התשלום יהיה הרבה יותר נוח ותוכלו להתחיל ליהנות עוד היום מרכב חדש כך שברור מדוע עוד ועוד אנשים עושים זאת. כל מה שעליכם לעשות זה:

  • לבחור את סוכנות הרכב שאליה אתם פונים
  • לבדוק מהם התנאים
  • לברר כמה זה יעלה לכם בחודש

ולבחור את הדגם של הרכב שתמיד רציתם! אין חוויה מהנה יותר מאשר להיכנס לרכב החדש שלכם ולדעת שאתם כן יכולים לעמוד בעלויות שלו ופשוט מחלקים אותן למספר חודשים. המימון במאה אחוז מאפשר לכל אחד מאיתנו ליהנות מרכב חדש לחלוטין, אפילו אם כרגע אין לנו מזומנים בחשבון.

איך קובעים כמה זה יעלה לכם בחודש?

זה עוד דבר נפלא שממנו תוכלו ליהנות באפשרות של מימון לרכב 100 אחוז, כי למעשה אתם הם אלה שקובעים את גובה ההחזר! תוכלו לעשות זאת בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם או בהתאם לצפי ההכנסות שלכם מהעסק שאותו אתם עומדים להקים. לכן, כאשר הכול בא לטובת הלקוח והופך להיות נוח כל כך, חבל שתמשיכו עוד שנים לנהוג על המכונית הישנה שלכם והגיע הזמן שתבחרו לכם רכב חדש כבר עכשיו.

איזה רכב יוכל להתאים לכם?

אם אתם שייכים לאותם האנשים שאומנם יודעים לומר שהם רוצים רכב פרטי חדש אך אין להם מושג מה לבחור, כדאי שתדעו שאתם לא לבד וזה קורה לרבים מאיתנו. במקרים כאלה כדאי להתייחס לכמה פרמטרים חשובים בקניית הרכב, כמו לדוגמה:

  1. העלות הסופית שלו
  2. נוחות הנהיגה ורמת הבטיחות של הרכב
  3. הגודל שלו וצריכת הדלק
  4. העיצוב ורמת הגימור

אין סיבה שבגללה אתם צריכים לבחור רכב שלא יענה בדיוק על הציפיות שלכם. כי היום, כשיש אפשרות לקנות בעזרת מימון לרכב 100 אחוז, אתם לא צריכים יותר להתפשר על שום דבר. 

מספר מדרגים:9 דירוג ממוצע:4.4
דירוג:

קבע פגישה