‎ניו קאר ליס - New car lease‎

מימון לרכב

כולנו שמענו על ליסינג ועל האפשרויות השונות שהוא מעניק במסגרת רכישת רכבים חדשים. יחד עם זאת, לא כל חברות הליסינג מוצלחות באותה המידה, ולאפשרויות המימון המגוונות יש היבטים שונים, דקויות ואותיות קטנות שעשויות להביא לצרות גדולות בהמשך הדרך. לכן, השלב הראשון והחשוב ביותר של תחילת תהליך רכישת רכב בליסינג צריך להיות בדיקה, איזה מימון לרכב מוצע לכם.

מה הן האפשרויות הקיימות ומה החסרונות שלהן?

אחד מהפורמטים הנפוצים ביותר של מימון לרכב בליסינג הוא שילוב של שני מרכיבים: תשלום מקדמה והסדר עם הבנק. רוב הפורמטים האחרים מתבססים על שני עקרונות אלה במידה זו או אחרת. יש לכך חסרון אחד מהותי ביותר – מצד אחד אתם צריכים את הכסף על מנת לקבל את הרכב. מצד שני, אתם עדיין תלויים פיננסית בבנק שלכם, וכל בעיה שתתעורר לכם מולו עשויה לשלול מכם את הרכב. פתרונות מימון ממקורות חוץ בנקאיים, לעומת זאת, עשויים להיות פשוט אמינים פחות מהבנק הרגיל והידוע שחשוב לו לשמור על שמו הטוב.

אז מה היא הדרך לקבל מימון לרכב כיום?

מימון לרכב חדשחברת ניו קאר ליס ראתה את הבעיה בשוק הליסינג הישראלי והחליטה להרים את הכפפה וליצור פתרון הרבה יותר אטרקטיבי עבור הלקוח הפשוט. השלב הראשון הוא יצירת האפשרות לרכוש רכב במימון מלא, וביטול הצורך לאסוף סכום נכבד עבור קבלת הרכב (מה שלא תמידד מתאפשר, אלא דורש הלוואה נוספת מהבנק שיוצרת נטל כלכלי גדול יותר). השלב השני הוא יצירת מערך מימון לרכב שמהווה חלק אינטגרליי מחברת הליסינג. הלקוח מקבל את הטיפול ואת השירות המותאמים ביותר לתחום ליסינג הרכב, לרבות תוספות מפנקות ושונות מן החבילהה הרגילה הניתנת בעת רכישת הרכב.

אימרו שלום לשליטה המלאה של הבנקים

חברות ליסינג שמבצעות את כל השלבים של מימון לרכב – הרכישה, המסירה וההחזרה של הרכב בפורמט של "אין-האוס" (כלומר, ללא התערבות של גורמים חיצוניים) עושה טובה אינסופית לכל אדם המעוניין לרכוש רכב בליסינג. מימון מלא באמצעות חברת הליסינג עםם תשלומים נוחים ונגישים הוא השאיפה של ניו קאר ליס, ובאפשרותכם ליהנות מכל היתרונות של גישה חדשנית זו. הבנק לא יהיה הבעלים של הרכב שלכם לצד חברת הליסינג, כך שכל ההתנהלות שלכם תהיה אך ורק מול ניו קאר ליס, ואנו יכולים להבטיח שהתנהלות זו תהיה לא פחות ממושלמת.

סיבות נוספות לרכוש רכב ליסינג עם ניו קאר ליס עוד היום

חברת ניו קאר ליס דואגת לכך שכל שלב ברכישה, בשימוש ובהחזרה של הרכב תהיה איכותית, נעימה וחסרת פרוצדורות בירוקרטיות מיותרות. באופן כללי, השאיפה היא להביא חוויה עדכנית ומודרנית גם לתחום הרכב בליסינג, וזה דורש שירות שאינו מבוסס על עמידה בתור ועל ויתור על הזכות לבעלות לרכב. בניגוד לרוב חברות הליסינג, עם ניו קאר ליסינג השם נרשם על שם הרוכש כבר מהיום הראשון, ולא בסטאטוס של רכב יד שנייה.

מספר מדרגים:4 דירוג ממוצע:4.5
דירוג:

קבע פגישה

created by OT Web Designכלי נגינה