‎ניו קאר ליס - New car lease‎

מימון רכב אפס בעלים

מימון רכב אפס בעלים

מחירי הרכבים בישראל מאז ומעולם היו מאוד גבוהים, מה שהוביל את העוסקים בתחום לחפש, ולמצוא, שיטות שונות להנגיש את הרכבים החדשים לציבור הרחב. כחלק מהשיטות השונות ניתן לראות בשנים האחרונות את השיטה שעונה לשם "יד ראשונה אפס קילומטר" או רכב אפס בעלים. תוהים מה זה אומר והאם זה יכול להתאים לכם? על כך במאמר שלפניכם.

מה כוללת השיטה?

רכב אפס בעליםראשית, כאשר מדברים על רכב אפס בעלים מדברים על שיטה פשוטה לכאורה וזה עובד כך: יבואני הרכבים השונים מוכרים את הרכבים שלהם לחברות ליסינג ומדובר על רכבים חדשים לחלוטין. חברות הליסינג, כיוון שהן קונות בהיקפים מאוד גדולים, מקבלות הנחות ומחירים מיוחדים עבור סוגי הרכבים השונים. חברות הליסינג, כמובן, רושמות את כל המכוניות שנרכשו על שמן ובכך הן מהוות את היד הראשונה של הרכבים הללו.

לאחר מכן, כאשר אדם פרטי מגיע לקנות את הרכב, נרשמת הערה שלפיה הרכב נקנה במקור דרך חברת ליסינג כזו או אחרת. במילים אחרות: האדם הפרטי שקונה את הרכב הוא בפועל היד השנייה על הרכב, אפילו אם מדובר על רכב חדש עם אפס קילומטרים. תוהים מה היתרון של שיטה כזאת? פשוט מאוד: זה יוצא יותר זול. לכן רכב אפס בעלים הפך בשנים האחרונות לתופעה מאוד גדולה ומצליחה ובהחלט כדאי גם לכם לקחת זאת בחשבון.

מה חשוב לשים אליו לב?

אחת מהתופעות שפחות מדברים עליהן בנושא של קניית רכב אפס בעלים, היא שאח"כ האפשרות למכור את הרכב מעט בעייתית. כלומר, בהתאם למחירוני הרכב, יש להוריד לא מעט אחוזים בעת המכירה אם מדובר על רכבים שלמעשה היו רשומים תחילה אצל חברת הליסינג. כלומר, זו אולי רק הערה קטנה בעת רישום הרכב, אך בפועל זו עוד יש שהרכב עבר ולכן האפשרות למכור את הרכב בערך המלא שלו קטנה יותר. יש לקחת זאת בחשבון כי הנתונים מראים שבישראל הנטייה היא להחליף רכבים כל שלוש שנים, מה שאומר שבוודאי גם אתם תרצו למכור את הרכב שבקרוב תיקנו.

מימון שלכם לקניית הרכב

לקנות רכב חדש זו לא משימה כל כך פשוטה עבור רבים מאיתנו כי בין אם אתם בוחרים לקנות רכב אפס בעלים ובין אם אתם מחפשים כל שיטה אחרת, הרי שמדובר על הוצאה כלכלית לא קטנה. לכן כדאי שתדעו: הנושא של מימון לקניית רכב הוא חשוב. מימון מצוין לקניית רכב יכול לשנות את כל החוויה שלכם ועבור רבים מאיתנו תנאי המימון הם גם אלה שיקבעו האם באמת נקנה בסופו של דבר של דבר את הרכב הרצוי או לא.

האם תוכלו לקבל מימון מלא לרכישת הרכב?

זו אחת מהשאלות החשובות ביותר וברוב חברות הליסינג התשובה תהיה שלילית. בפועל אדם צריך בדרך כלל להגיע עם הון של לפחות 15% מעלות הרכב כדי שעל סמך ההון הזה הוא יקבל את האפשרות לקנות את הרכב בתשלומים. עם זאת, מה יעשה אדם שאין לו את ההון ההתחלתי הזה? האם הוא באמת צריך להמשיך להסתמך רק על התחבורה הציבורית? התשובה בימינו היא בפירוש לא שכן היום אפשר לקבל גם מימון מלא לרכב אפס בעלים ולרכבים אחרים.

לקנות מכונית במימון מלא זה אומר שאתם לא צריכים בכלל לשלם סכום התחלתי ואת כל הסכום אתם פורסים למעשה למספר שנים. בכל חודש יהיה עליכם לשלם החזר חודשי שיקבע מראש, מה שיאפשר לכם לנסוע על רכב חדיש, יפה ומשוכלל אפילו אם היום אין לכם בכלל את האפשרות לקנות את המכונית הרצויה. תוהים לאיפה כדאי לכם לפנות וממי תוכלו לקבל מימון מלא לרכישת הרכב שלכם? אם כך, הכתובת היא חברת ניו קאר ליס, אז למה שלא תתקשרו אליה עוד היום? זה לא משנה אם אתם חולמים לקנות היום דגם שמאוד נפוץ בישראל, כמו מאזדה 3 או אולי סוזוקי ג'וק כי בכל מקרה בחברת ניו אק ליס תקבלו תנאים נפלאים עם ריביות נמוכות ביותר. 

מספר מדרגים:53 דירוג ממוצע:4.2
דירוג:

קבע פגישה