‎ניו קאר ליס - New car lease‎

מימון רכב אפס קילומטרים

החלום להיות בעלי רכב חדש הוא חלום של רבים מאיתנו, כי מי לא היה רוצה לקרוע מהמושבים את הניילון ולהריח את ריח ה"חדש"? עם זאת, כולנו גם יודעים לומר שלא בכל שלב בחיים נוכל להוציא מחשבון הבנק שלנו את הסכום הנדרש כדי לקנות רכב חדש, מה שמוביל אותנו לבדוק אפשרויות שונות של מימון רכב. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם מחפשים היום את הדרך לממן את הרכב שעליו אתם חולמים? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד ויש היום אפשרויות שונות בתחום הזה.

 

מימון רכב חדש

 

מימון רכב חדש

האופציה הראשונה של מימון רכב היא לקנות רכב חדש ובדרך כלל השיטה תהיה בעזרת ליסינג. הבעיה עם שיטה כזאת היא שעדיין, כדי לקבל את פריסת התשלומים הרצויה, אתם צריכים להגיע עם הון התחלתי לא קטן שבפועל עומד על 15% - 20% מעלות הרכב כולו. כבר כאן רבים מהאנשים מתייאשים, שכן אם היה להם את הסכום הזה הם כבר היו קונים מכונית אחרת. לכן כדאי לדעת: היום יש גם מימון רכב מלא. במקרה כזה אתם לא צריכים בכלל להגיע עם הון התחלתי שכן החברה שאליה תפנו תיתן לכם מימון מלא לרכישת הרכב החדש שאתם רוצים, תוך פריסת תשלומים נוחה. עם זאת, חשוב מאוד לבדוק לאיזו חברה אתם פונים שכן ברוב המקרים השיטה היא שעל הלקוח להגיע עם הון עצמי ראשוני. 

 

האפשרות לקנות רכב מיד שנייה

 

עוד אופציה שעומדת פניכם היא לקנות רכב מיד שנייה, דבר שמוריד כמובן את העלויות. במקרה כזה אתם יכולים לקנות רכבים: מחברות ליסינג, מאנשים פרטיים או אפילו מחברות של השכרת רכב שבשלבים מסוימים מחליטות למכור חלק מהרכבים. חשוב לדעת בנוגע לאופציה הזאת שאומנם יש כאן חיסכון כלכלי משמעותי אך מצד שני לא תיהנו מהחוויה של רכב חדש.

 

מימון רכב אפס קילומטר

 

זו אולי אחת מהאופציות היותר משתלמות שקיימות כיום בשוק הישראלי וזה עובד בצורה פשוטה: חברות הליסינג השונות למעשה רוכשות רכבים חדשים ישירות מהיבואנים, רק שבמקום למכור אותן בשיטת הליסינג התפעולי לחברות הייטק, הם עומדים למכירה עבור לקוחות פרטיים. הקילומטראז' ברכבים כאלה מאופס והמכונית נמכרת כחדשה לכל דבר בשיטות שונות של ליסינג פרטי. אתם תוהים מדוע זו אופציה שהפכה להיות נפוצה כל כך בשנים האחרונות? פשוט מאוד: הכדאיות נובעת מכך שחברות הליסינג השונות קונות את הרכבים בהנחות מאוד גדולות לעומת המחירים שיקבל אדם פרטי.

איך לבחור את השיטה המתאימה לכם?

 

אין ספק שהשאלה באיזו דרך כדאי לקנות רכב ובאיזה מימון רכב כדאי לבחור זו לא שאלה פשוטה ואכן צריך לתת על כך את הדעת. ראשית, כדאי שתבחרו איזה סוג של מכונית אתם רוצים לקנות כי יש הבדל בין המכוניות השונות לא רק בגודל ובנתונים הטכניים אלא גם במחירים. אחרי שיהיה לכם ברור איזה רכב יוכל להתאים לכם תוכלו להתחיל לבדוק אפשרויות מימון שונות. אומנם זה נכון שבכל שיטות המימון תשלמו בסופו של דבר ריבית כלשהי, אך יש מקומות ושיטות מימון שבהן הריבית תהיה נמוכה פי כמה.

 

ניו קאר ליס מציעה לכם רכבים חדשים בתנאים הטובים ביותר בישראל, אז למה שלא תבדקו זאת? קניית רכב חדש בימינו זה כבר לא עניין מורכב מידי והגיע הזמן שגם אתם, כמו כל אדם אחר בישראל, תפרגנו לעצמכם את החוויה הזאת. פעמים רבות השאלה באיזה רכב אתם נוסעים יכולה להשפיע על ההצלחה שלכם לסגור עסקאות ולקדם את עצמכם בעולם העסקי ולכן שווה להשקיע ולבחור רכב שבאמת יעשה את העבודה וייצור את הרושם שאתם רוצים. 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

קבע פגישה