‎ניו קאר ליס - New car lease‎

ניו קאר

במבט ראשון ניתן לחשוב שכל חברות ליסינג הן למעשה אותו הדבר – כאילו שהשירות עצמו נועד בסך הכל להעניק לאנשים הלוואות בתנאים שונים למימון רכבים חדשים שאינם נגישים לאנשים בעלי הכנסות בינוניות או נמוכות. יחד עם זאת, באמצעות חברת ניו קאר ליס ניתן להשיג את תנאי ההלוואה הטובים ביותר שמאפשרים לרוכשים ליהנות מרכב חדש במימון מלא בתנאים הטובים ביותר.

מהו מימון מלא של רכבים בתנאים טובים?

ניו קארהדגש בפעילות החברה הוא הענקת מימון מלא לרכבים חדשים, מגוונים ואיכותיים ביותר בתנאים שמעניקים את חופש הפעולה המלא ואת התנאים המיטביים. תנאים אלה כוללים אפשרויות לעשות טרייד אין בתום התקופה, את החופש לצאת מהתכנית ללא קנס, בעלות מלאה על הרכב מיום א' וללא רישום של הרכב בתור רכב יד שניה (מה שמוריד באופן משמעותי את מחיר המחירון) וכיוצא באלה. ככל שללקוח יש יותר חופש פעילות עם הרכב ופחות מחויבויות כלפי החברה – כך התנאים טובים יותר. ברמת ההיגיון, כמובן – על מנת שכל הצדדים יצאו מורווחים. התנאים האופטימליים מאפשרים גם לחברה להצליח, לטובת כל השוק והלקוחות העתידיים.

מדוע כדאי לרכוש רכבים באמצעות המימון המלא של חברת ניו קאר?

המימון המלא של חברת ניו קאר ליס מאפשר רכישות משתלמות במיוחד של רכבים ללא מימון עצמי בכלל. היתרונות בכך מובהקים ומובנים – החופש והתמורה המלאה ביותר לכסף הם בהחלט תנאים קוסמים לכל אדם שמעוניין לשפר את איכות החיים שלו בלי להקריב יותר מדי. בזכות התנאים המעולים של חברת ניו קאר ליס המטרה הזאת הופכת לבת השגה לאנשים בעלי הכנסה קבועה. חברת ניו קאר ליס מספקת את כל הדרוש למימון נוח ונגיש של הרכבים החדשים והמתקדמים ביותר, לרבות אחריות מלאה של היצרן, שירות מעולה בכל רחבי הארץ, אספקה מהירהה של עד 14 ימי עסקים בלבד, מציאת פתרונות מימון חכמים איכותיים ועוד.

מה הם התנאים של ניו קאר לרכישת רכב במימון מלא?

הרכבים של ניו קאר ניתנים על בסיס תשלומים חודשיים קבועים ובלתי משתנים שמעניקים ללקוח שליטה מלאה על ההוצאות שלו ומאפשרים ליצור את המחויבויות הכלכליות בדרך שהכי נוחה לאדם עצמו. יתרונות משמעותיים אלה מאפשרים לחברת ניו קאר להיות פתרון חדש, מרענן ומיוחד במינו בשוק הרכב בישראל ולספק את התנאים האופטימליים לשיפור החיים באופן קבוע. ניו קאר ליס מאפשרים ליהנות מכל היתרונות של ליסינג, לצד חופש פעולה מלא, בעלות על הרכב שנרכש ועוד יתרונות רבים וחשובים. המותג ניו קאר ליס הוא הדרך החדשה לרכוש רכבים חדשים – חדשנית, מודרנית, עדכנית והוגנת כלפי הלקוח, כוללת שירות איכותי ובלתי מתפשר לכל אורך הדרך. על מנת לקבל הצעת מחיר עבור רכישת רכב במימון מלא מניו קאר ליס – צרו קשר עוד היום.

מספר מדרגים:39 דירוג ממוצע:4.5
דירוג:

קבע פגישה