‎ניו קאר ליס - New car lease‎

קניית רכב חדש בישראל - איך זה עובד

אחרי שאתם נוסעים באותה המכונית לעבודה בכל יום מחדש ולא בטוחים שתגיעו, כנראה שהגעתם  למסקנה שהגיע הזמן לקנות רכב חדש. מצד שני, כל מי שכבר קנה מכונית בישראל יודע לומר שמדובר על סכומים שלא תמיד קל ופשוט לעמוד בהם ולכן בהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם. איזו סיבה יש לכם לקנות את המכונית הכי יקרה שיש? ומי אמר בכלל שאם תיקנו מכונית יקרה תצאו מרוצים יותר? קניית רכב חדש זו התעסקות לא קטנה ולכן עדיף שתחילה תעיינו במאמר שהבאנו כאן עבורכם כי הוא כולל מספר טיפים למימון התענוג הזה ואפשרויות שונות לרכישה.

איך מממנים את הקניה?

רוב האנשים שחולמים על קניית רכב חדש, בין אם זה רכב היברידי, ג'יפ או כל מיני רכבים אחרים רוצים אומנם להתפנק ברכב חדש אך מעדיפים לא לשלם על כך הון עתק. לכן ברור מדוע גם אתכם מעניין להכיר את דרכי המימון הקיימות, כי מי מאיתנו לא עובד קשה כדי לממן את חייו? חשוב לדעת שכאשר מדברים על קניית רכב חדש בישראל מדברים על משהו שהיום ניתן לבצע גם אם יש לכם רק אחוז יחסית קטן מהסכום. אתם יכולים לבצע את הרכישה בעזרת:

  • ליסינג מימוני
  • ליסינג תפעולי – במידה וזה רכב עסקי
  • או על ידי הלוואה שתיקחו מהבנק או מגורמים אחרים

אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לדחות את רכישת הרכב שלכם כי אפילו אם חסר לכם היום הכסף בחשבון הבנק, תמיד יש לכך פתרון.

איך יודעים באיזו סוכנות רכב לבחור?

זה לא סוד שישראלים מאוד אוהבים רכבים ולכן ברור מדוע אנחנו יכולים למצוא בכל עיר בארץ הרבה סוכנויות של רכב. עם זאת, לא בכל המקומות האלה תמצאו את אותם המחירים, את המבצעים הכי טובים ואת השירות המוביל. אם לומר את האמת, רוב האנשים שרוצים מימון לרכב חדש, לא באמת יודעים מה לבדוק ואיך לבחור, מה שאומר שלמוכרים יש השפעה רבה על כל התהליך הזה. לכן אנחנו מציעים לכם לבחור סוכנות רכב מקצועית, וותיקה וכזאת שגם מציעים מבצעים טובים מידי פעם.

נסיעת המבחן שלכם

אם חשבתם לרגע על קניית רכב חדש בלי שתיקחו את המכונית לנסיעת מבחן, אנחנו מציעים לכם לעצור לרגע ולחשב מסלול מחדש. מעבר לכך שנסיעת המבחן מהנה ויכולה להיזכר אצלכם כחוויה בלתי נשכחת, היא גם חשובה מאוד מבחינת ההתרשמות שלכם מהרכב. זה שיש היום רכבים מאוד משוכללים שכולם ממליצים עליהם זה טוב ויפה, אך האם זה אומר אוטומטית שהם יתאימו גם לכם? בפירוש לא. לכן כדאי לקחת את המכונית לנסיעה קצרה, לבדוק אותה ולראות האם היא מתאימה לכם או שאתם לא לגמרי מרגישים בה בנוח.

צריכים ייעוץ? צרו קשר עוד היום עם יועצי הרכב שלנו במספר הטלפון 077-6707878 ונשמח לעזור לכם.

מספר מדרגים:5 דירוג ממוצע:4.8
דירוג:

קבע פגישה