‎ניו קאר ליס - New car lease‎

רכב חדש יוזיל או ייקר את מחיר הביטוח

מתכננים לרכוש רכב חדש?

רכב חדשזה הזמן לדעת פעם אחת ולתמיד האם רכב חדש יוזיל או ייקר את תעריפי הביטוח. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב בנושא.

תעריפי ביטוחי הרכב בישראל נקבעים בהתאם למספר פרמטרים שונים הקשורים מצד אחד למאפייני מחזיק הפוליסה (בכל הרכב) ומצד שני לסוג כלי הרכב. בכל הנוגע למאפייני הנהג נכללים פרמטרים כגון: גיל הנהג, וותק רישיון הנהיגה אותו הוא מחזיק, היסטוריית תביעות ביטוח ו/או שלילת רישיון במהלך השנים האחרונות ועוד. פרמטרים אלו משפיעים על תעריפי כל סוגי הביטוחים לרכב, לרבות, ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג. בכל הנוגע לסוג כלי הרכב נכללים פרמטרים כגון: סוג הרכב ושנתון הרכב, נפח וסוג המנוע ונתונים נוספים אותם מקבלות חברות הביטוח בכל הנוגע למעורבות סוג כלי הרכב בתאונות דרכים, תקלות ייצור אופייניות, ממצאי מבחני הריסוק אשר נערכו לסוג הרכב וכדומה.

לאחר שקלול הפרמטרים השונים בכל הנוגע למאפייני הנהג והפרמטרים הקשורים לסוג כלי הרכב, רשאיות חברות הביטוח השונות לקבוע את תעריפי הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסות השונות המוצעות ללקוחותיהן. כיום, לאחר החלתן של רפורמות שונות בענף ביטוחי הרכב, בעלי רכבים חדשים יכולים ליהנות מתעריף מוזל במחירי הביטוח וזאת במידה וכלי הרכב אותו הם רכשו מאובזר במערכת בטיחות המסייעות למניעת תאונות דרכים. מחירי ביטוח רכב חדש בו מותקנות מערכות בטיחות מתקדמות נמוכים בהשוואה לתעריפי מחיר ביטוח רכב חדש שאינו מאובזר באותן מערכות.


כיצד תוכלו להבטיח לעצמכם את התעריף הביטוחי המשתלם ביותר?

 

השוואת מחירי ביטוח רכב הינה אחת מהפעולות היעילות ביותר להשגת תעריפי ביטוח משתלמים גם עבור כלי רכב חדשים. כיום, תוכלו להסתייע במגוון רחב של מערכות אינטרנטיות המיועדות למטרת השוואת ביטוח רכב. מערכות אלו יאפשרו לכם לקבל אינדיקציה ראשונית בכל הנוגע לתעריף אותו מבקשות חברות הביטוח השונות עבור ביטוח לרכב החדש אותו רכשתם.

יחד עם זאת, חשוב לזכור שקביעת המחיר הסופי של הפוליסה יינתן לכם רק לאחר שקלול כל הפרמטרים השונים אותם ציינו למעלה. כפועל יוצא מכך, אנו ממליצים לפנות לשירותי חברות המתמחות במתן ביט על ביטוח רכב, כלומר, מסלול מדויק לצרכי ביטוחי רכב השוואת מחירים.

שירות זה מבוסס גם על מערכות ביטוח רכב השוואת מחירים מיידית ברשת האינטרנט וגם על היכרות מקדימה עם מאפייני הנהג וסוג הרכב המיועד לביטוח. שירות זה מיועד לכל סוגי הרכבים ובעיקר לאילו מביניכם העומדים לקראת קניית רכב חדש. אבזור הרכב החדש במערכות בטיחות מתקדמות יאפשר גם לכם ליהנות מהוזלת עלויות הביטוח אף גם במקרים אלו מומלץ לבצע השוואה מקדימה בין מספר חברות ביטוח שונות וזאת על מנת להשיג את תעריפי הביטוח המשתלמים והכדאיים ביותר עבורכם. 

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

קבע פגישה

OT Web Design