‎ניו קאר ליס - New car lease‎

רכב חדש במחיר חלום

איך מרוויחים בקניית רכב חדש 0 ק"מ

רכב חדש 0 ק"מ - הדרך הכי משתלמת לקנות רכב חדש במחיר הכי טוב

נמאס לכם מהרכב הישן ואתם רוצים רכב חדש? בטח שמעתם על השיטות הרבות בהן אפשר לקנות היום רכב וכנראה שגם שמעתם על המושג 0 ק"מ. אם חשבתם שעובדים עליכם אז טעיתם - זה אכן אמיתי - רכב חדש 0 ק"מ ישר מהיבואן כשאף אחד לא נסע בו וכל זה במחיר מוזל של אלפים מאשר רכב חדש שקונים אצל היבואן. עם דיל כזה, גם אתם יכולים להנות מרכב חדש לחלוטין במחיר של רכב ישן.

היתרונות של רכב 0 ק"מ

רכב 0 ק"מ הוא שם נרדף ל"הרווחתם". למעשה אתם מקבלים את הרכב עם אחריות יבואן במחיר מוזל הרבה יותר. בגלל שהרכב חדש לגמרי והכי מודרני שיכול להיות גם תהנו ממגוון מערכות הבטיחות והנוחות של הדור האחרון. כבר לא צריך להתפשר על בטיחות. כבר לא צריך להתפשר על מולטימדיה. כבר לא צריך להתפשר על נוחות - גם אתם יכולים לנהוג ברכב חדש מהניילונים כבר היום, במחיר שנעים לכם בכיס ובחשבון בנק.

למי מתאים רכב חדש 0 ק"מ?

למעשה, שיטה זו מתאימה לכל אחד, מכיוון שיש מגוון רכבים שיכולים להיות מוצעים כ- 0 ק"מ. רכבי מיני, רכבים משפחתיים, רכבים מסחריים, רכבי קרוסאובר, רכבי ג'יפ, רכבי ספורט, רכבי מנהלים, רכבי מיניוואן ועוד ועוד. ככה שגם אם סיבת קניית הרכב החדשה שלכם היא הגדלת המשפחה ולכן אתם רוצים רכב עם 7 מושבים, או אם הסיבה שלכם היא קניית טנדר חדש שתוכלו לעבוד איתו, או רכב מסחרי, שיטת רכב חדש 0 ק"מ רלוונטית עבורכם.

מהמודל של החברות הגדולות אל הלקוח הפרטי

אם רק פעם חברות גדולות היו נהנות מרכבי 0 ק"מ, היום כמעט כל אדם פרטי יכול. פעם רק ברכישת כמות גדולה של רכבים כמו שחברות גדולות נוהגות לעשות, הייתה מקבלת את ההנחה הענקית שמקבלים ברכישת רכב 0 ק"מ. היום אפשרות זו מגיעה ללקוח הפרטי. חסכו אלפים עד עשרות אלפי שקלים ברכישת רכב חדש - אל תחכו, החלום עומד מעבר לפינה

ניו קאר ליס המקום שלכם לרכבים חדשים

ניו קאר ליס מציעה 100 אחוז מימון ללא שקל מקדמה על רכבי 0 ק"מ חדשים מהחברה. ביחד איתכם נבנה את המסלול להגשמת החלום תוך כדי התחשבות בהחזר החודשי שנוח לכם לשלם. אצלנו תקבלו שירות שלא קיבלתם בשום מקום אחר, רק בגלל שאנחנו רואים בלקוח - משפחה ואנו באים לקראתו ככל האפשר. אז אל תחכו, קבעו איתנו פגישה ונגשים לכם את החלום במהירות האפשרית!

 

 

מספר מדרגים:5 דירוג ממוצע:2.8
דירוג:

קבע פגישה